„Zabawy fundaMentalne” – zaproszenie na bezpłatny wykład

Lis 13

Zarząd Stowarzyszenia PADRE Profilaktyka, Aktywne Działanie, Rozwój i Edukacja, serdecznie zaprasza na wykład przybliżający program „Zabaw fundaMentalnych”, który wspomaga rozwój dzieci w wieku 0-6 lat.  „Zabawy fundaMentalne” to pakiet niemal 400 propozycji mądrych i zabawnych, logicznie ułożonych zabaw i aktywności, oparty na założeniu, że poprzez wspólną zabawę z dzieckiem można jednocześnie budować stabilne, bogate fundamenty jego rozwoju!

Wykład odbędzie się dnia 23 listopada 2013r. o godzinie 15:30 w Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach.

RODZICE ZNAJDĄ W PROGRAMIE:

• Podstawowe informacje o rozwoju dziecka,

• Inspirację i motywację do wspierania dziecka,

• Wskazówki jak radośnie bawić się z dzieckiem i tworzyć bliskie relacje,

• Uzyskają też pewność, że dziecko rozwija się wszechstronnie.

Zabawy fundamentalne opierają się na teorii wielorakich inteligencji – człowiek posiada 8 rodzajów inteligencji. Każdą z nich można rozwinąć nawet u najmłodszych dzieci, a „Zabawy fundaMentalne” są doskonałym do tego narzędziem.

 

22222 qqqqq

 

Polecamy linki przybliżające teorię „Zabaw fundaMentalnych”:

http://www.youtube.com/watch?v=ESKmPK3mK-o – współtwórca teorii Colin Rose

http://www.youtube.com/watch?v=gJ9zx1DdHcc – Zabawy Fundamentalne w „Pytaniu na śniadanie” TVP 2

Wykład poprowadzi Pani Katarzyna Lotkowska, Wiceprezes Instytutu Nowoczesnej Edukacji, konsultant, trener, pedagog, autorka programu Żywej Edukacji oraz „Zabaw Fundamentalnych dla przedszkoli”. Zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu motywacji, zapamiętywania, integracji i komunikacji z wykorzystaniem niekonwencjonalnych metod pracy. Prowadzi warsztaty nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy dla osób zarządzających oświatą. Współpracuje z wydawnictwami, sprawuje opiekę nad tworzeniem pakietów edukacyjnych.
Jest autorką książek rozwijających twórcze myślenie i rzeczoznawcą Ministerstwa Edukacji Narodowej ds. podręczników. Specjalizuje się w technikach komunikacji oraz motywowaniu ludzi do podejmowania działań. Prowadzi szkolenia dla wielu grup zawodowych z pozytywnym skutkiem. Jej niekonwencjonalne sposoby przekazywania wiedzy i umiejętności cieszą się dużym uznaniem wśród uczestników spotkań.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *