Punkt Przedszkolny Łukowa

KADRA

 

dffdhAgnieszka o sobie…

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach – kierunek: edukacja wczesnoszkolna. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie uczestnicząc w różnych formach doskonalenia zawodowego. Ostatnio ukończyłam kurs dokształcający: ,,Nadpobudliwość ruchowa u dzieci – metody pracy z dziećmi z ADHD”.

Praca z dziećmi jest moją wielką pasją, która daje mi mnóstwo satysfakcji i przynosi radość każdego dnia. Dla wychowanków mam dużo cierpliwości, uśmiechu i ciepła. Staram się budować poczucie ich własnej wartości. Do każdego dziecka podchodzę w sposób indywidualny, dostrzegając jego potrzeby. Uważam, że każdy człowiek, zwłaszcza ten mały, jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Motywację do pracy czerpię nawet z najmniejszych osiągnięć dzieci. Ich otwartość, spontaniczność dodają mi pozytywnej energii. Każdy uśmiech dziecka jest informacją, że dobrze czuje się ono w przedszkolu, a to bezcenna nagroda za trud wkładany w tę pracę.

 

 

PLAN DNIA