Punkt Przedszkolny Starochęciny

 

KADRA

Iwona o sobie:

DSCF3390Jestem absolwentką studiów magisterskich o specjalności Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Posiadam ukończony kurs pierwszej pomocy, brałam czynny udział w Konferencji ,,Childhood Space-Przestrzeń Dzieciństwa”, gdzie poruszałam problem  alkoholizmu i jego wpływu na rozwój emocjonalny i fizyczny dziecka, jak również uczestniczyłam w warsztatach: ,,Wykorzystywanie mandali w nauczaniu początkowym” oraz ,,ABC małego aktora-ćwiczenia i zabawy teatralne”, a także warsztatach dotyczących empatycznej komunikacji.

W mojej pracy najważniejszy jest uśmiech i zadowolenie dziecka, które zawsze było moim priorytetem i które spowodowało, że podjęłam decyzję o byciu nauczycielem. Moim celem w aktywności z dziećmi jest zapewnienie im beztroskiej zabawy, którą będą wspominały w dorosłym życiu, jak również przekazania im wartości społecznych, które posłużą im w dalszym życiu. Czas spędzony z dziećmi daje mi poczucie samorealizacji i jest moją największą pasją. Najbardziej cenię szczerość i spontaniczność maluchów – to największa zapłata za trud i zaangażowanie wkładane w pracę. Najczęściej wykorzystywaną przeze mnie formą zajęć jest nauka przez zabawę oraz ćwiczenia ruchowe.

Moim mottem jest zdanie, które powtarzane miałam na studiach, i z którym w pełni się zgadzam i staram wcielić w działania: ,,Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze”.

 

Małgorzata o sobie…

 

 

 

 

PLAN DNIA